Novinky

Novinky

Kompletní přehled novinek naleznete v archivu.

 • Březen11Zahájení sezony 2024

  Zahájení sezony 2024

  Všem příznivcům tenisu a našeho oddílu oznamujeme, že naše kurty jsou po zimě připraveny a letošní sezona bude zahájena 15.3.2024

 • Duben1Zahájení sezony 2023, turnaj

  sezona zahájena i s turnajem

  Přes dosavadní nepřízeň počasí se podařilo Fandovi za pomoci několika dobrovolníků zprovoznit naše kurty. Věnujte pozornost upraveným platbám pro letošní sezonu. Zároveň zveme na tradiční zahajovací turnaj čtyřher v sobotu 15.4.2023. Přihlášky u paní správcové.

 • Březen28Areál po zimě v provozu

  Sezona začíná

  Zdravíme po zimní pauze všechny příznivce tenisu a našeho oddílu. Děkujeme dobrovolným brigádníkům za pomoc Fandovi, díky které máme všechny kurty a zázemí plně připraveno na další sezonu.

 • Březen28Sezóna 2021 začíná!

  Všechny kurty v provozu

  Ode dneška jsou za dodržení hygienických podmínek k dispozici všechny čtyři kurty a nová sezóna tím začíná naplno!

 • Srpen11Memoriál M.Dovolila

  turnaj čtyřher - pouze v bílém!

  Milí členové a příznivci našeho oddílu, zveme vás na další ročník memoriálu Milana Dovolila - turnaje čtyřher. Koná se 12.9.2020 od 9ti hod. Letos bude věnován vzpomínce na jednoho z našich nejlepších hráčů, vítěze pardubické juniorky Káju Macháčka, který nás 11.7.2020 po dlouhé nemoci opustil. Byl zastáncem staré dobré tenisové klasiky, a tak se celý turnaj odehraje na jeho počest v tradičním bílém oblečení, tolerovány jsou jen barevné tenisky. Hlaste se u paní správcové.Těšíme se na vás.

Kontakty

On-line rezervace

PLATBA MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI
Podporují nás

MČ Praha 8
Magistrát hl.m. Praha
ČTS
Babolat
Pronájem dvorce
200,– Kč / hod.
jednotná cena
Kde nás najdete

Ostatní kluby SK Meteor