Novinky

Novinky

Kompletní přehled novinek naleznete v archivu.

 • Srpen11Memoriál M.Dovolila

  turnaj čtyřher - pouze v bílém!

  Milí členové a příznivci našeho oddílu, zveme vás na další ročník memoriálu Milana Dovolila - turnaje čtyřher. Koná se 12.9.2020 od 9ti hod. Letos bude věnován vzpomínce na jednoho z našich nejlepších hráčů, vítěze pardubické juniorky Káju Macháčka, který nás 11.7.2020 po dlouhé nemoci opustil. Byl zastáncem staré dobré tenisové klasiky, a tak se celý turnaj odehraje na jeho počest v tradičním bílém oblečení, tolerovány jsou jen barevné tenisky. Hlaste se u paní správcové.Těšíme se na vás.

 • Květen7Termíny jarních soutěží

  Dle informace z PTS

  Všechny soutěže družstev s výjimkou 1. třídy Babytenisu se hrají v těchto termínech:

  První kolo se hraje o víkendu 6+7.června 2020.

  Druhé kolo se hraje o víkendu 20+21.června 2020.

  Třetí kolo se hraje o víkendu 27+28.června 2020.

 • Duben23Soutěž družstev proběhne tříkolově

  Z informačního mailu PTS vybírám a kopíruju informaci

  Soutěž družstev proběhne tříkolově (pavoukem) v měsíci červnu 2020. Soutěže jsou nepostupové a nesestupové, tzn., že s výjimkou postupů na mládežnické MČR, zůstává struktura účastníků soutěží pro rok 2021 ve stejném formátu jako v roce 2020. Dojde-li k dohodě kapitánů, není nutno mít na místě při hlášení sestavy všechny hráče s výjimkou těch, kteří nastupují k prvním zápasům. Další hráči se mohou dostavit v čas, který určí kapitáni dohodou. V případě, že hráč není k dispozici ve stanovený čas, je utkání skrečováno ve prospěch jeho soupeře.

 • Duben23Víkendy v květnu pro členy za kilo

  Choďte pinkat!

  Protože se v květnu nebudou hrát mistráky a areál bude tedy nečekaně nevyužitý, rozhodli jsme se zvýhodnit hraní pro členy o všech květnových sobotách a nedělích. Místo obvyklých 160 Kč zaplatíme jen 100 Kč za hodinu pinkání. A to se vyplatí :-)

 • Duben7Otevřená sportoviště

  Nejnovější nařízení vlády

  Od úterý 7. dubna se uvolňují aktivity nekolektivního sportu. „Jde o aktivity, které se odehrávají venku, ne uvnitř. Povolujeme pohyb těchto osob bez roušek. Pokud někdo pojede na kole, poběží lesem, nemusí mít roušku. Zároveň však říkáme, že lidé na sportovištích nebudou moci využívat například sprchy, společné šatny,“ popsal ministr Karel Havlíček, jak bude provoz na sportovištích vypadat. Třikrát hurá, v první den po otevření sportovišť bylo na Meteoru živo, podívejte do galerie :-)

Kontakty
Podporují nás

MČ Praha 8
Magistrát hl.m. Praha
ČTS
Babolat
Pronájem dvorce
200,– Kč / hod.
jednotná cena
Kde nás najdete

Ostatní kluby SK Meteor